НОВОСТИ

Чернівецький національний університет долучився до всеукраїнського освітнього експерименту

25 июля 2016 12:47 | Новости

В цьому році Міністерство освіти і науки України вперше запроваджує експеримент із вступу до магістратури на спеціальність «Право» по технології ЗНО.
«Участь в єдиному тесті, який пройде 23 липня, візьмуть 1 тис. 878 абітурієнтів», - розповіла перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун під час прес-конференції «Вступна кампанія 2016: екватор», що відбулася 20 липня в Міністерстві.

Як повідомлялося раніше, в експерименті беруть участь дев’ять вищих навчальних закладів.
При вступі на магістратуру діє загальне правило та абітурієнт, що бере участь в експерименті, також може подати до 15 заяв на 5 спеціальностей. Від абітурієнтів, що беруть участь в експерименті та вступають до магістратури на спеціальність «Право» зареєстровано більше 3 тис. заяв.

За словами Інни Совсун, у майбутньому планується поширити досвід проведення єдиного тесту з «Права» на більшу кількість університетів та програм.
«Вступ до магістратури – одне із чутливих питань, а завдяки єдиному тесту цей процес буде прозорим», - додала перший заступник Міністра.
Слід зазначити, що іспит на магістратуру за спеціальністю  «Право» складатиметься з блоків – «Право» і «Англійська мова». Тест з права містить блок з юридичних дисциплін та загальних правничих компетентностей. Тест з англійської мови можуть не складати ті вступники, які вивчали іншу іноземні мову під час навчання на бакалавраті і не виявили бажання складати англійську мову в порядку експерименту. Ці вступники складають іноземну мову у ВНЗ.

Джерело: vsemisto.info

Новости RSS   Просмотров(216)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
З 12 липня починає працювати авіарейс «Київ-Чернівці»: найдешевший квиток в обидві сторони 1126 гривень
З 12 липня починає працювати авіарейс «Київ-Чернівці»: найдешевший квиток в обидві сторони 1126 гривень 22 июня 2016

З 12 липня авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» запускає регулярний рейс з Чернівців до Києва. Придбати квиток на такий рейс можна буде на сайті www.flyuia.com, в касах, Контактному центрі МАУ та в офісах уповноважених агентств авіакомпанії.

Просмотров (225)
Французька інжинірингова група пропонує зайнятися транспортним моделюванням Чернівців
Французька інжинірингова група пропонує зайнятися транспортним моделюванням Чернівців 24 мая 2016

Результатом двох візитів до Чернівців представників французької інжинірингової групи Egis стало досягнення попередньої домовленості про залучення представників групи до транспортного моделювання та проведення досліджень дорожньої інфраструктури міста, участь у розробці важливих інфраструктурних проектів.

Просмотров (259)
На Буковині відновлюють завод мінеральної води
На Буковині відновлюють завод мінеральної води 25 апреля 2016

Відновлювальні роботи активно ведуться на Буденецькому заводі по виробництву мінеральних вод, що у Сторожинецькому районі.

Просмотров (275)
Вернутся к разделу: Черновецкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)