НОВОСТИ

Французька інжинірингова група пропонує зайнятися транспортним моделюванням Чернівців

24 мая 2016 12:50 | Новости

Результатом двох візитів до Чернівців представників французької інжинірингової групи Egis стало досягнення попередньої домовленості про залучення представників групи до транспортного моделювання та проведення досліджень дорожньої інфраструктури міста, участь у розробці важливих інфраструктурних проектів.

Зокрема йдеться про підготовку техніко-економічного обґрунтування проекту, який дозволить з’єднати дві частини проспекту Незалежності та забезпечити більш комфортне сполучення цієї частини міста із районом вулиці Руської.

Команда експертів у складі заступника директора Egis Ukraina Ростислава Русина, інженера проектів Клемана Ріше, інженера з дорожнього будівництва, менеджерів відділу інжинірингу та фахівці з розвитку бізнесу здійснили огляд території, де планується облаштувати нову транспортну розв’язку, вивчили дані аерофотозйомки цієї території, дослідили іншу необхідну первинну інформацію з цього питання та отримали для аналізу копію проекту з будівництва шляхопроводу через колію (стадія ТЕО), розробленого у ДП «ДерждорНДІ» у 2006 році.

Головному архітектору міста Наталії Хілько доручено надати експертам Egis Ukraina необхідні вихідні дані для розробки ТЕО , зокрема інженерно-геологічні дані ділянки проектування, інженерно-геодезичне рекогностування району прокладання траси, погоджений зведений план інженерних мереж та технічні умови на прокладання нових, дані щодо перспективної інтенсивності руху та категорії вулиці,що проектується. Після аналізу отримано інформації експерти запропонують найбільш оптимальне технічне рішення та його економічну складову, які будуть покладено в основу ТЕО цього інфраструктурного проекту.

Обговорено також можливість залучення експертів групи Egis до вирішення проблеми підтоплення окремих районів міста та комплексного протиповеневого захисту. «До планування майбутнього розвитку міста, розробки стратегічних інфраструктурних проектів важливо залучати експертів міжнародного класу, які мають значний досвід у забезпеченні сталого розвитку муніципалітетів. Завдяки технічній допомозі міжнародних фондів нам вдалося залучити таких експертів до модернізації систем водо- та теплопостачання Чернівців. Тепер ми розпочинаємо роботу з транспортного моделювання, що є важливим для підвищення міської мобільності. Ми впевнено робимо перші кроки у цьому напрямку», – зазначив міський голова Олексій Каспрук. 

Джерело: bukpravda.cv.ua

Новости RSS   Просмотров(266)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Буковинські АТОвці їздитимуть безкоштовно
Буковинські АТОвці їздитимуть безкоштовно 25 марта 2016

Днями Чернівецька обласна державна адміністрація підписала Меморандум про співпрацю і взаємодію з автоперевізниками.

Просмотров (282)
На Буковині при державному виші відкриється перша онлайн-поліклініка
На Буковині при державному виші відкриється перша онлайн-поліклініка 27 ноября 2015

Якщо дотепер в інтернет-просторі діяли переважно бізнесові медичні проекти, то віртуальна поліклініка Буковинського державного медичного університету обіцяє стати першим в Україні таким закладом при державному виші.

Просмотров (312)
Вулиці Чернівців освітлюють завдяки сонячній енергії
Вулиці Чернівців освітлюють завдяки сонячній енергії 30 октября 2015

Перші вуличні ліхтарі, які працюють на сонячній енергії, вже встановили по вулиці Воробкевича у Чернівцях.

Просмотров (328)
Вернутся к разделу: Черновецкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)