НОВОСТИ

У Чернівцях безхатченків навчають азам комп`ютерної технології

26 января 2011 15:27 | Новости

Чернівецькі безхатченки вчаться азам комп`ютерної технології, облаштовування домашнього побуту та оволодівають секретами кулінарії. Такі майстер-класи проводить волонтер зі США Меган о'Коннор. Наукою зацікавилися не лише постояльці "Народної допомоги", а й багатодітні матері та діти із неблагополучних родин.

Меган о'Коннор неодноразово проводила майстер-класи для чернівецьких обездолених. Цього разу волонтер зі США вчить безхатченків, які мешкають у спеціалізованому центрі "Народна допомога", як вести домашнє господарство. Меган каже: її учні охоче відвідують такі заняття.

Меган о’Коннор, волонтер корпусу миру: "Люди, які відвідують майстер-класи, дуже зацікавлені в тому, щоб отримати нові знання про те, як корисно нагодувати родину".

Олена в «Народній допомозі» мешкає вже близько 3-х місяців. Саме тут її навчили готувати та ознайомили з господарюванням. АджЕ більшу частину свого життя вона провела за ґратами. Майстер–класи з кулінарІї Олену цікавлять найбільше.

Олена Ведерникова, безпритульна: "Как готовится картошка фри, ну, очень много здесь можна узнать, как готовить, как резать, что варить, интересно".

Майстер-класи для безхатченків проводили у центрі ресоціалізації й раніше. Попередній успіх таких занять вирішили продовжити, бо до центру стали звертатися навіть навчені досвідом матері з багатодітних родин.

Валентина Василю, викладач кулінарії: "Мне раз задали вопрос, почему у них не держится омлет, не такой высокий, как раньше, я рассказала. Почему тесто делается так не этак, тоже. Короче, вот такие вот вопросы, которые нужны повседневно. Что то у хозяйки не получается, а я уже им объясняю, что надо сделать, что бы оно было правильно, вкусно и хорошо".

Анастасія Анохіна, інформаційний менеджер "Народної допомоги": "Коли ми навчали на кулінарних курсах саме клієнтів саме центру ресоціалізації, бездомних громадян і враховуючи весь це досвід, ми вирішили продовжити це, але вже на більш широку аудиторію".

Також у "Народній допомозі" навчають працювати з комп’ютерами. А ще тут невдовзі відкриють нові курси з реміснИчими професіями.

5 канал

Новости RSS   Просмотров(1908)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Чернівцях - нові тарифи на воду
У Чернівцях - нові тарифи на воду 26 января 2011

З 1 лютого почнуть діяти нові тарифи на водопостачання та водовідведення.

Просмотров (3671)
Янукович увеличил соцпомощь малообеспеченным семьям
Янукович увеличил соцпомощь малообеспеченным семьям 9 января 2011

Президент Украины Виктор Янукович подписал закон об увеличении социальной помощи малообеспеченным семьям.

Просмотров (1071)
Вернутся к разделу: Черновецкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)