НОВОСТИ

На час карантину батькам видаватимуть карантинні довідки

7 декабря 2010 13:05 | Новости

 Позаминулого тижня епідпоріг захворюваності на ГРВІ перевищив на 11%. Чотири дні тому фахівці зареєстрували перевищення епідпорогу ще на 24%. Наразі освітнім закладам обласного підпорядкування рекомендовано призупинити свою діяльність. У громадському транспорті введено масковий режим, а всі машини повинні дезінфікувати на кінцевих точках.

- 90 перевірок ми провели і вже притягнули до відповідальності 9 осіб, які порушили протиепідемічні заходи, - повідомив головний державний санітарний лікар міста Чернівці Сергій Торський.

За весь період епідсезону, тобто від 17 вересня, на ГРВІ захворіли майже 28 тисяч осіб, також зафіксовано 11 випадків грипу. Госпіталізували 447 осіб, з них 70% - діти до 18 років. Студентська поліклініка не фіксує епідемії серед молоді.

- Перевищень нема, лише поодинокі випадки, загрози у цьому напрямку нема, - запевнила заступник міського голови Інна Онацька.

Батькам, чиї діти хворіють чи просто вимушені сидіти вдома через карантин, радять звернутися до поліклініки за документом, що на період карантину звільняє їх від роботи.

- Лікарняні довідки всім батькам не видають, лише тим, у кого дитина хвора, а карантинні довідки - так, усім, хто звертається, - сказав завідуючий дитячою поліклінікою Іван Хорошенюк.

Юридично карантинна довідка має таку ж силу як і лікарняний листок, і роботодавець зобов'язаний відпустити такого працівника.

Нагадаємо, кінцеві строки карантину чиновники визначатимуть за показниками захворюваності на 10 грудня.

Новости RSS   Просмотров(2861)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На 10 буковинців менше одного підприємця
На 10 буковинців менше одного підприємця 25 ноября 2010

За підсумками 2009р. в області на 10 тис. осіб наявного населення функціонувало 766 суб’єктів малого підприємництва, які включають в себе малі підприємства, фермерські господарства та фізичних осіб – підприємців. У порівнянні з 2008 роком цей показник зменшився на 55 одиниць.

Просмотров (1647)
В Черновцах бизнесмены не выпускают депутатов из здания горсовета
В Черновцах бизнесмены не выпускают депутатов из здания горсовета 25 ноября 2010

Две тысячи предпринимателей митингуют возле Черновицкого горсовета против подписания Януковичем Налогового кодекса.

Просмотров (1480)
Медики чергуватимуть на «гарячій лінії»
Медики чергуватимуть на «гарячій лінії» 1 ноября 2010

Обласний центр здоров’я повідомляє, що при головному управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації створено телефон «гарячої лінії»

Просмотров (1562) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
Вернутся к разделу: Черновецкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)