НОВОСТИ

Фотовиставка Корнела Хлупіни

1 ноября 2010 18:01 | Новости

 Чернівчани та гості міста матимуть змогу вперше ознайомитися із роботами румунського фотохудожника Корнела Хлупіни, зробленими в різні роки, із різним психологічним змістом та забарвленням, що надає виставці багатогранності та різноманітності. В експозиції немає якоїсь одної тематики, що пов’язувала би світлини автора, і це, безперечно, є позитивною відмінністю виставки від більшості інших, оскільки саме цей фактор сприятиме зацікавленності глядачів.

Виставка носить назву «20 років по тому». За словами самого автора, який народився у 1965 році в м. Констанца, це означає те, що саме протягом більше ніж двадцяти років триває його пристрасть до фотографії, адже ще в 1987 році він почав засвоювати основи фотомистецтва. Вже через рік Корнел Хлупіна вступив до Асоціації фотохудожників Румунії і почав виставляти свої роботи у різних національних та міжнародних салонах фотографії на колективних фотовиставках, а в 1991 році він стає фотокореспондентом газет «Румунське майбутнє» та «Експрес».

В експозиції представлені 40 фоторобіт автора різних років. Тим самим вони ніби то створюють своєрідний міст між майбутнім та сучасним, між дебютом Корнела і нинішньою його діяльністю. Це – «шанс нового дебюту», як зазначає й сам фотохудожник.

Новости RSS   Просмотров(2371)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Медики чергуватимуть на «гарячій лінії»
Медики чергуватимуть на «гарячій лінії» 1 ноября 2010

Обласний центр здоров’я повідомляє, що при головному управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації створено телефон «гарячої лінії»

Просмотров (1562) Комментариев (1)

...

1 января 1970 03:00 |
«Батьківщина» лишила себя председательства в Черновицком облизбиркоме
«Батьківщина» лишила себя председательства в Черновицком облизбиркоме 25 октября 2010

Полномочия председателя Черновицкого облизбиркома Николая Каспрука прекращены в связи с отзывом его кандидатуры из комиссии облорганизацией партии «Батьківщина».

Просмотров (1150)
В Черновцах в день выборов транспорт будет работать с 5:30
В Черновцах в день выборов транспорт будет работать с 5:30 22 октября 2010

31 октября, начальнику Черновицкого троллейбусного управления и автоперевозчикам всех форм собственности поручено организовать работу общественного транспорта с 5 часов 30 минут.

Просмотров (1199)
Вернутся к разделу: Черновецкие новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)